тут появится виджет

ПРО НАС

Ліцензія 2018

Комунальне некомерційне підприємство «Міська стоматологічна поліклініка № 4» Харківської міської ради надає спеціалізовану стоматологічну допомогу дорослому та дитячому населенню.                  

Поліклініка заснована в 1978 році, розташована за адресою: м. Харків, провулок Костюринський, будинок 1, у двоповерховій будівлі. Будівля поліклініки – пам’ятка архітектури та містобудівництва, в якій на початку ХХ сторіччя було розташоване Шведське консульство.

Головним завданням КНП «МСП №4» ХМР – є забезпечення потреб населення у кваліфікованій і доступній стоматологічній медичній допомозі та проведення комплексу заходів для профілактики стоматологічних захворювань серед населення.

До складу поліклініки входить два терапевтичні відділення, два хірургічні кабінети, відділення ортопедичної стоматології у складі з зуботехнічною лабораторією, кабінет стоматології дитячого віку, рентген-кабінет.

Максимальне навантаження поліклініки – 160 відвідувань на зміну, поліклініка працює в дві зміни.

Види допомоги, які надаються: лікування та видалення зубів у дорослих, лікування  тканин пародонту (ясен), лікування та видалення зубів у дітей, ортодонтичне лікування та зубне протезування. 

Всі терапевтичні і хірургічні маніпуляції проводяться із застосуванням ефективних сучасних анестетиків.

Пломбування каріозних порожнин, реставрації зубів проводяться з використанням сучасних стоматологічних матеріалів.                        
      
В ортопедичному відділенні проводяться всі види знімного і незнімного протезування від простого до складного. Згідно чинного законодавства послугою безкоштовного зубопротезування можуть скористатися пільгові групи населення Основ’янського району.

В будівлі поліклініки та лікувальних кабінетах виконаний ремонт.  В кабінетах встановлені системи кондиціонування.

Кабінети оснащені сучасними стоматологічними установками, що надає можливість надавати кваліфіковану стоматологічну допомогу населенню в повному обсязі у комфортних умовах. Всі інструментарії проходять дезінфекцію та стерилізаційну обробку у окремому приміщенні із застосуванням сучасних дезінфектантів. В кабінетах знаходяться камери для зберігання стерильного інструментарію «Панмед»

Головний лікарЛюбий Віктор Володимирович, кандидат медичних наук, лікар стоматолог-хірург Вищої категорії, лікар з організації та управлінню охороною здоров'я Вищої категорії.

Заступник головного лікаря з медичної частини Терехович Оксана Вікторівна, лікар-стоматолог-терапевт Вищої категорії, лікар з організації та управлінню охороною здоров'я Вищої категорії

 

 

 

 

 

 

КНП "Міська стоматологічна поліклініка № 4" ХМР

stomatpol4@ukr.net